Nasze usługi

Jakość budowana przez lata

Swoją działalność w branży motoryzacyjnej rozpoczynaliśmy w 1985 roku. Od tego czasu inwestowaliśmy w wyposażenie naszego zakładu, jak również w podnoszenie kompetencji naszych pracowników. Od samego początku istnienia firmy zorientowani jesteśmy na Klienta.

Nasze Usługi

Firma świadczy usługi w branży motoryzacyjnej. Przedmiotem działalności jest mechanika pojazdowa. Zakład wykonuje bieżące naprawy mechaniczne pojazdów, połączone z wymianą płynów użytkowych i serwisem opon. W ofercie posiadamy również kompleksowa naprawę klimatyzacji oraz diagnostykę komputerowa.

Serwis Klimatyzacji

Odpowiednio przeprowadzony serwis klimatyzacji zapewnia komfortową jazdę podczas cieplejszych dni, a także ogranicza ryzyko roznoszenia niebezpiecznych drobnoustrojów we wnętrzu samochodu.

U nas wykonasz kompleksowy przegląd i naprawę układu chłodniczego klimatyzacji. Oferujemy napełnienie, odgrzybianie (ozonowanie) oraz wymianę filtra kabinowego. Wykonujemy również test szczelności azotem. Nasz warsztat we Wrocławiu wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, który pozwala pracować na najwyższym poziomie. Zaufaj specjalistom i przekonaj się o naszej skuteczności.

01

02

Wymiana oleju

Olej silnikowy to najważniejszy płyn eksploatacyjny. Niezwykle istotna jest terminowa wymiana oleju silnikowego, a także regularna kontrola jego poziomu. Dzięki tym zabiegom poszczególne części silnika mogą prawidłowo funkcjonować.

W naszym warsztacie we Wrocławiu sprawdzimy poziom oleju silnikowego, wymienimy i uzupełnimy braki. Dysponujemy szeroką paletą olejów silnikowych oraz przekładniowych. Posiadamy również dużą gammę filtrów olejowych. U nas masz dostęp do najlepszych marek – oferujemy oleje z beczek CASTROL, MOBIL, SHELL, LOTOS. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

03

Wulkanizacja

Przebita opona? Zmiana opon na letnie lub zimowe? Kompleksowo zajmiemy się ogumieniem Twojego pojazdu. Pomożemy wybrać idealne opony, które nie tylko zadbają o bezpieczeństwo jazdy, ale i wspomogą mniejsze zużycie paliwa, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze.

Skorzystaj z szerokiego zakresu usług wulkanizacyjnychAuto Serwis Hallera we Wrocławiu oferuje komputerowe wyważanie kół, naprawę opon, jak i zmianę opon na letnie lub zimowe. Zajmujemy się także ich sprzedażą. U nas możesz kupić opony letnie oraz zimowe znanych firm, jak i niskobudżetowe. Działamy szybko i skutecznie.

04

Bieżące naprawy pojazdów

Zepsuł Ci się samochód? Chcesz sprawdzić stan techniczny pojazdu? Zaufaj specjalistom, którzy precyzyjnie sprawdzą go pod każdym kątem. W naszym warsztacie samochodowym we Wrocławiu możesz liczyć na profesjonalną obsługę w przypadku wszelkich awarii pojazdu oraz na kompleksowo przeprowadzony serwis auta.

Dokonujemy bieżących napraw samochodów, podczas których wymieniamy uszkodzone części. Oferujemy gruntowny serwis pojazdu. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, a także wysokiej jakości części zamienne. Zadbamy o to, aby Twój samochód mógł służyć Ci jak najdłużej. Przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

05

Serwis układu hamulcowego

Układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych systemów mechanicznych samochodu. Odgrywa bardzo istotną rolę w bezpiecznym użytkowaniu pojazdu. To od niego często zależy nie tylko zdrowie, ale i życie. Bezwzględnie pamiętaj o regularnej kontroli stanu układu hamulcowego.

Twoje hamulce wydają dziwne odgłosy? Zapala się kontrolka układu na desce rozdzielczej? Pedał hamulca zapada się lub samochód znoszony jest z toru jazdy?

To sygnały, że konieczne jest usunięcie awarii. Nasz warsztat samochodowy we Wrocławiu oferuje profesjonalny serwis układu hamulcowego. Podejmujemy się dokładnej diagnostyki. Zajmiemy się wymianą klocków oraz tarcz hamulcowych, płynu hamulcowego, a także wymianą przewodów hamulcowych, pompy i innych elementów. Bezpieczeństwo jazdy to nasz priorytet.

06

Serwis układu zawieszenia i układu wydechowego

Zły stan układu zawieszenia przyczynia się do niszczenia opon oraz niebezpiecznego wydłużenia drogi hamowania. Również układ wydechowy powinien być regularnie kontrolowany, aby uniknąć sytuacji, gdy np. uszkodzony tłumik sprawia, że wzrasta spalanie.

Specjalizacją naszego warsztatu samochodowego we Wrocławiu jest naprawa układu zawieszenia oraz układu wydechowego. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką oraz wymianą części układu zawieszenia (m.in. wymiana amortyzatorów), jak i wydechowego (m.in. wymiana tłumików). Posługujemy się precyzyjnymi narzędziami oraz przyrządami pomiarowymi. Gwarantujemy, że Twój pojazd będzie w najlepszych rękach.

07

Diagnostyka komputerowa

W naszym warsztacie samochodowym we Wrocławiu masz wyjątkową możliwość skorzystania z bardzo precyzyjnej diagnostyki komputerowej samochodu. Oferujemy kompleksowe sprawdzenie pojazdu za pomocą najnowszego testera diagnostycznego CDIF 3.

Pozwala na skuteczną diagnozę i tym samym wykrycie wszelkich usterek zarówno w nowszych, jak i w starszych pojazdach.  Dzięki zastosowaniu nowoczesnej diagnostyki komputerowej otrzymujemy wszystkie informacje dotyczące pracy samochodu, uszkodzeń oraz niedomagań. W ten sposób można zapewnić idealne funkcjonowanie auta. Przekonaj się sam, jakie korzyści dla Twojego auta niesie dokładna diagnostyka komputerowa.

Zepsuł ci się samochód?

Skontaktuj się z nami!

Postaramy ci się pomóc najszybciej jak możemy.